Juvena

Od roku 1954 je značka JUVENA průkopníkem ve výzkumu pokožky a jejích potřeb a vybudovala si pozici odborníka v boji proti předčasnému stárnutí. Ostatně to napovídá i její jméno odvozené z latinského „juvenalis“ – mládí – které je vizí a zároveň i příslibem.

Během více jak pěti desítek let stála JUVENA u mnoha revolučních milníků v kosmetice.

V padesátých letech poprvé uvedla výživné krémy s lehkou a snadno se vstřebávající texturou; v sedmdesátých letech poprvé vytvořila linii péče vybavené ochrannými filtry proti slunečnímu záření. Od roku 1990 používá ve svých přípravcích aktivní ingredience pro podporu buněčné výměny a enzymy s mimořádně účinným protivráskovým efektem. V roce 2002 představuje první přípravek pro péči s perlovým proteinovým komplexem. V roce 2004 JUVENA oslavila 50 let od svého založení. Ve stejné době přišla s revolučním řešením, které propojilo kosmetiku s medicínou – s technologií SkinNova Technology určenou k rekonstrukci pokožky.

V roce 2009 JUVENA představuje StemCell Peptide, peptid kmenových buněk. Propojením SkinNova technology a výzkumu kmenových buněk vzniká nová technologie SkinNova SC Technology*, kterou dermatologové bez nadsázky označují za start nové éry v péči o pleť, JUVENA ji prostě nazývá novou érou pro ženy.

Nová struktura linií

Nová struktura linií byla přizpůsobena požadavkům a potřebám moderních žen. Pro jednodušší orientaci byly některé přípravky nahrazeny novinkami či přerozděleny podle svých účinků. Celkem je zde nyní zastoupeno 53 produktů, 36 je určeno k péči o obličej a obsahuje revoluční technologii SkinNova SC Technology.

PREVENT & OPTIMIZE

Je určena ženám, které vyhledávají moderní přípravky na bázi pokrokových technologií zlepšujících kvalitu pokožky, bojujících s prvními známkami předčasného stárnutí, chránících ji a navracejících svěží, přirozeně zářivý vzhled.

REJUVENATE & CORRECT NOURISHING

Pro ženy, které hledají špičkové protivráskové přípravky zlepšující kvalitu pokožky, vyhlazující a osvěžující.

REJUVENATE & CORRECT DELINING

Navržena pro ženy, které chtějí progresivní a vysoce kvalitní protivráskové přípravky, vylepšující kvalitu pokožky a eliminující vzhled a hloubku drobných linek a vrásek.

REJUVENATE & CORRECT LIFTING

Ideální pro ženy, které touží po dokonalých, mimořádně kvalitních protivráskových přípravcích zvyšujících kvalitu pleti, vypínajících, zpevňujících a obnovujících kontury obličeje.

REGENERATE & RESTORE

Vyvinuta pro ženy, které hledají komplexní a vysoce efektivní řešení na rozmanité změny pokožky a chtějí minimalizovat známky stárnutí. Přípravky celkově zlepšují kvalitu pleti, revitalizují a posilují.

SPECIALISTS

Pro ženy, které chtějí doplňkovými přípravky podpořit a zvýšit účinek protivráskové péče nebo hledají speciální péči pro ruce a rty.

PURE CLEANSING

Vytvořena pro ženy, které chtějí svou pleť dobře připravit na následnou péči, a proto hledají účinné čistící produkty.

BODY

Ideální pro ženy, které chtějí o své tělo nejen pečovat, ale zároveň i relaxovat pomocí luxusních, vysoce účinných a příjemně parfémovaných přípravků.